2 RPNE dotarł do mety !

8 września załogi 2 RPNE z 3 europejskich krajów po przejechaniu 600 kilometrowej trasy finiszowali w Krakowie pod Wawelem razem z 8 Rajdem Polski Historycznym.

W centrum zabytkowego Krakowa na najwyższym stopniu podium zameldowała się załoga nr 104 Artur Prusak oraz Thierry Benchetrit startująca e-golfem. 2 miejsce zajęła włoska załoga w Audi e tron Guerrini Guido oraz Calchetti Emanuele, a 3 miejsce przypadło załodze Kofler Walter Fuzzy i Gaioni Franco również jadąca Audi e tron. W tej edycji Rajdu Polski Nowych Energii o zwycięstwie zadecydowała różnica 11.3 punktów karnych, w 16 RT o długości blisko 300 km.

Po raz pierwszy rozegrano zawody w konkurencji na zużycie energii podczas Rajdu. W tym wypadku triumfowali Robert Wyszkowski i Artur Gąsiorowski, drugie miejsce zajęli Artur Prusak oraz Thierry Benchetrit a trzecie  Guerrini Guido oraz Calchetti Emanuele

Wyniki Rajdu na Regularność dostępne są TUTAJ

Wyniki Rajdu na Zużycie Energii dostępne są TUTAJ

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom za liczną obecność na starcie i mecie rajdu, oraz wszystkim partnerom Rajdu za zaufanie i pomoc w organizacji imprezy. Liczymy, że to nie są ostatnie wspólne przejechane kilometry na regularność.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ.

Do zobaczenia za rok!